عضویت در باشگاه جلفاگشت
نظرسنجی
نظر شما درمورد تور رفتینگ جلفا گشت چیست؟
تعهدات مسافر:
1 - رعایت کلیه شئونات اسلامی و احترام به ارزشهای دینی و مذهبی طبق قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران. لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه مسافر شخصاً جوابگوی سازمانهای انتظامی و نظارتی بوده و آژانس هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
2 - مسافر تایید می نماید که به هیچ گونه ناراحتی قلبی و عروقی، تنفسی و عصبی و غیره مبتلا نبوده و در صورت بروز هرگونه مشکلی در این رابطه مسئولیتی به عهده آژانس نخواهد بود.
3 - نگهداری از وسایل ذکر شده تحویلی به عهده مسافر بوده و مسافر متعهد می شود در صورت بروز هرگونه خرابی و ضایعات در مورد وسائل طبق نرخ های ذیل جبران خسارت نماید:

الف) یک عدد پارو مخصوص رفتینگ 950.000 ریال
ب) یک عدد کلاه ایمنی 850.000 ریال
ج) یک عدد جلیقه نجات 1.500.000 ریال

علاوه بر این مسافر متعهد می شود نهایت تلاش خود را در رابطه با نگهداری از قایق مربوطه بنماید و از کشیدن سیگار و پیپ و غیره در قایق و همچنین همراه داشتن وسایل تیز و برنده جداً خودداری نموده و در صورت بروز هرگونه خسارت به قایق از جانب وی، مبادرت به جبران خسارت نماید.
4 - در طول مسیر به خصوص در مسیر رودخانه، مسافر متعهد می شود که به دستورات و توصیه های مجریان تور توجه کامل نموده و از انجام حرکات نمایشی و حادثه ساز در طول مسیر جداً خودداری نماید. قطعاً آژانس مسافرتی هیچ گونه مسئولیتی در مورد حوادث و پیشامدهای احتمالی بعهده نخواهد داشت.

تعهدات آژانس مسافرتی:
1 - تضمین سلامت مسافرین از آغاز تا پایان تور به صورت دسته جمعی. لازم به ذکر است که این ضمانت در مورد مسافرینی که بر خلاف دستورات ایمنی مجریان تور عمل کرده و دست به اعمال حادثه ساز و خطرناک بزنند عملی نبوده و آژانس هیچ گونه مسئولیتی در قبال این افراد نخواهد داشت.
2 - ارائه خدمات ذکر شده از قبیل وسیله رفت و برگشت، صبحانه، ناهار و پذیرایی و همچنین در اختیار گذاشتن لوازم مورد نیاز تور رفتینگ. در صورتی که برنامه تور به دلایلی پیش بینی نشده از قبیل شرایط جوی نامناسب، افزایش بیش از حد آب رودخانه و احتمال خطر سیل و غیره، کم شدن آب رودخانه به دلیل بسته شدن موقت سدها و شرایطی از از این قبیل، به صلاحدید مجری تور، برنامه تور کنسل خواهد شد که در اینصورت مبلغ تور پس از کسر هزینه های انجام شده از جمله بیمه و ایاب و ذهاب به مسافر عودت داده خواهد شد و برنامه تور با توافق مسافرین و آژانس مسافرتی به زمانی دیگر موکول خواهد شد.